Šios 5 tendencijos nulems būsto rinką 2017

Jei JAV ekonomika yra pataikyti pabėgti greitis 2017, galite tikėtis nekilnojamojo turto sektorius tarnauti kaip savo raketų kuro.
Tuo jos labiausiai plačiai apibrėžta, būsto galima suskaičiuoti ant komponuoti 15% BVP. Tai nebuvo padaryta, kad daug sunkių daiktų pastaruoju metu, tačiau. Tai todėl, kad į nekilnojamojo turto burbulo pabusti, skolinimo standartai liko stora, o atsargiai statybininkai, kuris išgyveno krizę nenoriai pasinerti Galva pirmyn į vėl plečia savo veiklą.
Tačiau yra požymių, kad šios tendencijos netrukus pasikeis. Kaip Naujuosius metus rieda, mes užpildyti jums apie statybininkų ir kitų pagrindinių tendencijų sveikatai žiūrėti žemiau.
1. Kylančios kainos
Federalinių rezervų pirmininkas Janet Yellen liudija House finansų komiteto Dėl valstybės ekonomikos
Federalinių rezervų valdybos pirmininkė Janet Yellen per Namas Finansinių paslaugų komiteto posėdyje 2015 m Pažymėti Wilsonas-Getty Images
Gruodį, Federalinių rezervų padidino palūkanų normas tik antrą kartą nuo 2006 metų, ir iš Fed norma nustatymo tarybos narių dauguma prognozuoja, kad bus daugiau trijų padidinimų ateina 2017 Šie sprendimai sukels hipotekos normos didės, potencialiai todėl sunkiau potencialiems pirkėjai galės sau leisti savo svajonių namus. (Tiesą sakant, tos normos jau pradėjo šliaužti.) Bet nesijaudinkite per daug apie šią tendenciją. Kaip Redfin vyriausiasis ekonomistas Nela Ričardsonas prognozuoja neseniai bloge, „Mes tikimės, hipotekos palūkanų normos didėja, bet ne didesnis kaip 4,3 proc dėl 30 metų fiksuota palūkanų norma.“ Štai dar daug, palyginti su ankstesniais normas.
Susijęs
Peržiūros nuosavybė Honkongo vidaus kainos pakilo 9% Šiais metais
Honkongas
Honkongo Pradžia kainos pasiekė dar vienas rekordas Aukštos
2. Daugiau Kredito
„Wells Fargo“ Ataskaitos Ketvirčio pelnas Rise 13 procentų
„Wells Fargo namų hipotekos biuras San Franciske. Nuotrauka Justin Sullivan-Getty Images
Redfin anketa Ričardsonas taip pat atkreipia dėmesį, kad nors kainos gali kilti, hipotekinių kreditų greičiausiai bus labiau prieinami, nes šiek tiek laisvesnės skolinimo standartais. Ji atkreipia dėmesį, kad Federalinė būsto administracija tikriausiai mažesni mokesčiai tai už pirmą kartą homebuyers, iš tendencija prasidėjo B. Obamos administracija, pagal kurią jis sumažino mokesčius 2015 metais tęsti.
Be to, pradedant 2017 m, priklauso vyriausybei hipotekos bendrovės „Fannie Mae“ ir „Freddie Mac“ pradės atsargines didesnių hipotekos pirmą kartą per dešimtmetį, todėl ją lengviau pirkėjams brangių rinkose finansuoti savo pirkinius.
3. Daugiau Nauji namai
Nauja Pradžia padidinti pardavimus, nepaisant didėjančių paskolų palūkanų normas
Statybininkai padidinti medienos kadravimo kaip jie statyti namus naujame būsto plėtrai, esantys Ričmondas, Kalifornija. Justin Sullivan / Getty Images
Nors naujausi duomenys apie naujų namų statybos parodė, kad statybininkai iškedentas atgal naujais projektais Lapkričio bendra tendencija namų statybai yra aiškiai teigiamas, su vidutine metine norma naujų groundbreakings, pasiekę 1.163 mln norma šiol 2016 iki apie 5% nuo 1.108 mln 2015 m.
Tikėtis, kad ši ir toliau 2017, kaip namų statytojai skatina didesnį darbo užmokestį, laisvesniu kredito, ir išaugusios paklausos iš pirkėjų.
4. Tęsinys Rise vidutinio dydžio miestų
Birmingemas Aukštis Raleigh, NC.
Neseniai pastatytas namo Raleigh, NC. Publikuojama G / I namus, Inc.
Vienas iš dominuojančių pasakojimų apie dabartinę ekonomikos atsigavimo yra tai, kad aukščiausios klasės ekonominės miestai, pavyzdžiui, Niujorke, Sietle ir San Francisko mačiau turto vertės pakilti darbuotojai plūsta į šias vietas pasinaudoti gerai apmokamas darbo vietas. Tačiau ši tendencija buvo našta tiems, miestų nekilnojamojo turto rinkas, nes nauja statyba dažnai negali neatsilikti nuo paklausos dėl geografinių suvaržymų ar apribojimų, nustatytų savivaldybių reglamentus.
Štai kodėl daugiau jaunesni žmonės randa patys traukia vidutinių miestų, kurie negali turėti tas pačias profesines galimybes, kaip ir jų didesniems kolegoms, bet suteikti būsto įperkamumo. Miestai, kaip Raleigh, N.C., ir Fort Collins, colo., Mačiau statybos leidimo išdavimo sklęsti per pastaruosius šešerius metus, kaip jie pritraukia jaunų suaugusiųjų ieško pigūs nuomos ir mažesnes klausia kainos. Tikėtis tendencija tęsis 2017 m.
5. Užsienio pirkėjai nėra išvykstate
Prabangūs aukštybinių Nekilnojamasis turtas Visoje Niujorko Centrinio parko pietuose
Turtingi užsienio pirkėjų buvo traukia Niujorko nekilnojamojo turto. Robertas Nickelsberg-Getty Images
Vienas tendencija, kad padeda vairuoti kainas už įperkamumo karalystė vietose, pavyzdžiui, Niujorke ir Los Andžele yra užsienio pirkėjų JAV nekilnojamojo turto antplūdžio. Tai tik padidino per vėlai, kurstė visų pirma pirkėjai iš Kinijos, kurie ieško saugios vietos laikyti savo turtus, nuo lėtėjančios ekonomikos tėvynę, kur represinės finansų politiką padaryti sunku uždirbti padorų pelną iš santaupų. „JAV ir Europa ir toliau pritraukti augančius sumas užsienio kapitalo, ypač iš Azijos investuotojų“, rašo Scott Brown pasaulio